WSPÓŁPRACA


O BLOGU

Blog JAGOOPEPPERMINT.PL powstał w roku 2012. Początkowa koncepcja była skupiona wyłącznie na tematyce urodowej, z czasem pojawiały się także wpisy z kategorii lifestyle. Doświadczenia, rozmowy, sytuacje, dostrzeganie Opatrzoności Bożej w moim życiu, miłość do książek i pisania wpłynęły mocno na moją wrażliwość, potrzebę spełniania i dalszego rozwoju. Tworzę zatem miejsce w sieci, które otula dobrą książką, najczęściej z boskim akcentem, jest przyjazne dla oka przez estetyczne zdjęcia i zachęca do mówienia własnym głosem.

Jak wspomniałam, doświadczenia, zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, zmieniły moje podejście do życia. Przede wszystkim jestem żoną Karola, mamą dwójki wspaniałych dzieci, Matyldy i Mikołaja... i wciąż kreatywną dziewczyną z różnymi pasjami, dużym zapleczem pomysłów, masą marzeń do spełnienia. Nieustannie odkrywam w sobie nowe zainteresowania i tematy, w których mam coś do powiedzenia. Przede wszystkim, zmieniła się moja duchowość i sposób patrzenia na Stwórcę. Kilka lat temu nie pomyślałabym nawet, że z Bogiem można mieć relację. Teraz nie wyobrażam sobie, aby nad nią w ogóle nie pracować, nieustannie się nawracając. Na blogu pojawiły się zatem różne kategorie, które składają się na szeroko pojęty "lifestyle". Bo przecież wiara to część życia, to moja codzienność, naturalnie spojrzenie, o którym nie mogłabym tutaj zapominać. 

Znajdziesz tutaj recenzje ulubionych książek, felietony, od czasu do czasu polecenia kosmetyczne, moje doświadczenia związane z macierzyństwem. 

W sieci zarażam także pasją do Bible jounralingu - twórczego rozważania słowa Bożego za pomocą kreatywnych notatek, rysunków. Z całego serca pragnę pokazać, że spędzanie czasu z Bogiem jest nam bardzo potrzebne - rozwija nas w każdej kategorii życia. Cichy czas z Nim podczas kontemplacji i medytacji Słowa to mój ulubiony czas w ciągu dnia. Czasem owocuje pięknym rusynkiem, innym razem rozbudowanymi rozważaniami. A niekiedy po prostu przemyśleniami, które zaczynają pracować w mojej głowie.




WSPÓŁPRACA

Jeżeli uważasz, że mój blog jest idealnym miejscem na podjęcie wspólnego projektu i masz ochotę tworzyć to miejsce razem ze mną, serdecznie zapraszam do współpracy. Do każdego działania komercyjnego podchodzę rzetelnie i z pomysłem. Czytam, pokazuję, polecam wyłącznie te produkty, które odpowiadają moim przekonaniom i wartościom.

Oferuję:
  • posty sponsorowane na blogu,
  • posty sponsorowane w mediach społecznościowych,
  • patronat medialny,
  • testy i recenzje produktów oraz usług,
  • konkursy na blogu i/lub w mediach społecznościowych,
  • linki w postach,
  • relacje z wydarzeń/eventów,
  • teksty na specjalne zamówienie,
  • przygotowanie pojedynczego artykułu tematycznego lub cyklu artykułów,
  • wykonanie zdjęć na media społecznościowe.
Masz inny pomysł? Zachęcam do kontaktu:

kontakt@jagoopeppermint.pl